2020 – 2021 Yazlık Kadın Ofis Kombinleri

Yaz aylarında kıyafet seçenekleri, biraz daha çeşitlilik sunuyor. Yazlık kadın ofis kombinleri de, bu çeşitlilikten yararlanarak harika bir görüntü oluşturmak için fırsatlar sunmaktadır. Listemizde, kadınlar için birbirinden şık ofis kombinleri sunduk.

2020 – 2021 Yazlık Kadın Ofis Kombinleri

Kırmızı ve Siyahın Uyumu Asla Bitmeyecek

Kırmızı yazlık ceketin içerisine göğüs detaylı beyaz gömlekle birlikte hazırlayacağınız yazlık bir kombin, siyah kısa paça pantolon ile baş döndürücü bir şıklığı sunacaktır. Bu kombinde tercihen iri tokalı beyaz bir kemerde, fazlasıyla şık olmak için küçük detaylardan biridir.
 

Bazen Çok Klasik Olmak Demek, Çok Şık Olmak Demektir

Basit tarz çizgili bir ceketin içerisine giyeceğiniz beyaz tişört ile beraber, pantolon tercihinizi de sade tarz bir kumaş pantolondan yana yapmak, 2020-2021 kadın ofis kombinleri arasında sadelikten hoşlananlar için ideal bir seçim olacaktır. Bu kombini oluştururken yüz hattı uzun olanlara, daha fazla yakışacağını unutmamak gerekir.
2020 – 2021 Yazlık Kadın Ofis Kombinleri2

Beyaz ve Bordo Renklerden İlham Alın

Şayet orta boyun üzerindeyseniz, özelikle bordo renk veya tonlarında olan pantolon ve etekler oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır. Son yılın trendleri arasında yer alan bu renklerin üzerini ise, beyaz tişört veya gömleklerle kombinlemek iyi bir fikir olacaktır.
 

Mini Tercihlerinizde Renk Uyumuna Dikkat Edin

Mini etekli takım ofis kombinlerinde 2020 yılında en fazla tercih edilen modeller, renkleri birbiriyle uyumlu takımlar olarak öne çıkıyor. Şayet ofis ortamında mini etekli bir takım giymeyi düşünüyorsanız, çok canlı renklerden uzak durup giyeceğiniz takımın içerisine de koyu renklerde bir gömleğe yer vermek, daha iyi bir görüntü sağlayacaktır.
 

Salaş Görüntü Sevenler İçin Şalvar Pantolonlar

Ofis ortamınızın uygunluğuna göre tercih edebileceğiniz kombinlerden biri de, salaş kombin tipleridir. Daha çok açık renklerin daha iyi hâkimiyet kurduğu şalvar pantolonun üzerine yine bol ve salaş bir gömlek giymeniz, basit ancak şık bir kombin oluşturmak için fazlasıyla yeterlidir.
 
Siyah bütün bir elbiseyi tercih edebilir olsanız da, alt ve üst farklı parçalardan oluşan ve az da olsa farklı renk detayına yer verilen bir tercih yapabilirsiniz. Bu detayla kol veya sırt kısmının transparan detaya sahip olması, siyahın boğucu atmosferini üzerinizden atmanızı sağlayacaktır.

Siyahın Transparan Cazibesi

Bilgi Demeti
Bilgi Demeti.com/2020-2021-yazlik-kadin-ofis-kombinleri

Yorum Yazın