Çiçek Detaylı Elbise Modelleri

Çiçek detaylı elbise modelleri mazide kaldı zannedilse de, aslında sadece şekil değiştirdi. Ara ara yeniden doğan çiçek detaylı elbise modelleri  bu yılın da gözde kıyafetlerinden.
Yaz aylarının cıvıl cıvıl atmosferini en iyi şekilde yansıtacak çiçek desenli elbise modelleri, yeni tasarımlarla birlikte yeniden trendler arasına girmeye başladı. İster günlük gezmelerinizde ve isterseniz özel davetlerde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz modeller, daha çok rahat kesimleriyle yaz aylarının kavurucu sıcaklığında ferah olduğu gibi farklı bir şıklık sunuyor.

2020 Modası Çiçek Detaylı Elbise Modelleri

Çiçek Desenli Mini Elbiseler

Yaz aylarının vazgeçilmezleri olan mini elbise modelleri, çiçek desenlerle yürek hoplatan bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor. Güzelliğinizi gözler önüne serecek ve daha güzel gösterecek mini modeller, özellikle kırmızı ve tonlarıyla daha cezbedici oluyor.
 
Diğer elbise modellerinin aksine çiçekli mini modellerde topuklu yerine spor ayakkabı tercih etmeniz, daha havalı bir görüntüyü yakalamak için oldukça önemli bir detaydır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise, bu tip elbiselerde çiçek desenlerinin minimize edilmiş boyutlarda olmasıdır.
Mini çiçek desenli elbiseden yana tercih yapanlar, çanta detayına ciddi derecede önem vermelidir. Özellikle spor ayakkabı ile kombinlenen elbiselerde, kesinlikle mini sportif bir çanta kullanılması şıklığınızı bir hayli artıracaktır.

Çiçek Yeşilin Doğasında Var

Esmer ve kumral olanlar, tercihlerini yeşil renkten yana kullanabilirler. Yeşilin farklı tonlarından çiçek desenlerin hâkim olduğu tüm modeller genellikle yakışacak olsa da, koyu yeşil renkler daha şık duracaktır.
Böyle bir elbise tercihinde yapılacak en büyük hata, mini kıyafetlerin tam tersi olarak spor ayakkabı giymek olacaktır. Çiçek desenli uzun elbise modellerinde, kesinlikle spor ayakkabı giymemeye özen gösterin. Tercihen düz yüksek ayakkabı daha idealken, hafif topuklu ayakkabılarda fena durmayacaktır.

Yırtmaç Detaylı Uzun Çiçekli Elbise Modelleri

Şayet uzun ve yırtmaç detaylı bir modeli tercih edecekseniz, bir renk kombinesi tercihiniz olabilir. Farklı renklerin ve farklı desenlerin yer alacağı bir model, hafif salaş bir görüntüyle birlikte zarif bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.
 
Üstelik bu modellerin altına babet, terlik, spor veya topuklu ayakkabılardan dilediğinizi, bulunacağınız ortama göre yakıştırabilirsiniz.
Bilgi Demeti
Bilgi Demeti.com/cicek-detayli-elbise-modelleri

Yorum Yazın