Format Factory ile Kolay Video

Format Factory Programı ile Kolay Video
El Kameraları iyice yaygınlaştıktan sonra hemen herkesin bir video düzenleme yazılımına ihtiyacı oluyor. Zaman zaman da video cihazlarımızın özelliklerine uygun görüntü formatları elde etmemiz gerekiyor. BilgiDemeti olarak sizlere tarafımızca test edilmiş programları tanıtacağız. Konuyu daha fazla uzatmadan Bir DVD filmini derli toplu bir video filmine en kolay şekilde nasıl dönüştürebiliriz inceleyelim. Bunu yapmak için aklımıza gelen en kolay yöntemin bu dvd dosyalarını mpg dosyalarına çevirerek kamerayı televizyona takıp filmi izlemek geliyor. Bu işem için kullandığımız progaramın adı Format Factory Programı download

Programda vob uzantılı dosyaları kolaylıkla mp4 e çevirdik. Format Factory Program arayüzü çok kolay. Dili işletim sisteminizin diliyle otomotik olarak türkçe olarak ayarlanıyor. Program menüleri kullanış olarak üst düzeyde. Video menüsünde vieolarınızı gif, swf,flv,mov,vob,mpg,mkv,wmv,rmvb,3gp,avi,mp4 ve mobil aygıt dosya formatlarına dönüştürme komutları yeralıyor. Bu işlemleri makul bir sürede ve hatasız tamamlıyor FormatFactory..
Program aynı şekilde Ses menüsünde ise yine sesleri dönüştürüyor. Ortamdaki bir yada daha fazla ses dosyasını çağırarak Tümünü mp3 e, wma ya, flac,mmf,amr,m4a,m4r,ogg,mpg,wav,wavpack dosya formatlarından dilediğinize çevirebilirsiniz.
Görüntü işlemlerinde ise resim dosyalarını convert (dönüştürme) işlemine tabi tutuyorsunuz. Resim dosyalarınızı dilerseniz, pcx,tif,gif,bmp,ico,png,jpg dosalarına dönüştürebilirisniz.
Format Factory programının yaptıkları bununla sınırlı değil. DVD yi video dosyasına ve ISO dan CSO işelemini de yapıyor.
Gelişmiş Sekmesinde ise video ve ses birleştirme işlemleri yapılabiliyor. Media File info menüsünde ise istediğiniz medya dosyasına ait bilgileri öğrenebilirsiniz. Yardım menüsü ingilizce olmasına rağmen başka programlarda görünmeyen oranda görsel açıklamalar var.
Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran programın ücretsiz olduğunu bildiriyor ve programın download linkini vermekten ve sizlerle bu programı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.