KİTAPLARINIZI DÜZENLİ OLARAK KAYIT EDİN

BookCAT 9.20:  KİTAPSEVERLER İÇİN YAZILIM

Eğitim dünyamızda olsun olmasın, bütün insanların yoğun bir kitap sevgisine sahip olması büyük dileğimiz. Çok sayıda kitabı olan kişiler için tasarlanmış olan ve kitap kayıtları oluşturan güçlü bir veritabanı yapısına sahip olan BookCAT yazılımının 9.20 versiyonu kısaca bahsedeceğimiz yazılım. BookCat programı, kitapların kayıtlarını tutabileceği ve ayrıca okullar, kulüpler gibi yerlerinde kitap kayıtlarının ayrıntılı bir şekilde tutabilmesine yardımcı olan bir program. BookCat, çok kapsamlı alanlara ve bilgilendirmeye sahiptir. Yazar, başlık, yayıncı, Isbn numarası, yayım tarihi, kitap türü, sayfa sayısı, editör, başlık, çevirmen, kaçıncı baskı, kategori, alt kategori, satın alma tarihi, fiyatı, durumu (ödünç verildi, satılık gibi), kişisel değerleme, konum, anahtar kelime ile arama, ödüller, yorum, açıklamalar, özet, inceleme ve daha fazlası.
İnternetten hızlı bir şekilde katalog bilgileri indirebilirsiniz. Kütüphane oluşturmak için size yardımcı olur. Ödünç alınan-verilen kitap kayıtları, koleksiyon değeri gibi konularda bilgilendirme sağlar.
Özelleştirilebilir diğer özellikler: Ödünç verilen kitapların takibi, kaydı ve değeri. Esnek araştırma, rapor tasarlama ve 80’den fazla ön tanımlı rapor biçimi. Hızlı özellik erişimi, açılabilir menüler, yönetme çubuğu.

  • Book Cat kütüphane programı ile sınırsız sayıda kayıt depolayabilirsiniz.
  • Özellikler:
    Sınırsız sayıda kitap bilgisi depolama
  • İnternetten kitap verilerini indirmek, bir çok bilgiyi kaydedebilmek
  • Kendi ihtiyacınıza göre programı uyarlama. Kişisel tercihlerinize uygun veri alanları düzenleme, kendi kategorilerinizi oluşturma, koleksiyonunuzu farklı kategorilere bölme ve onlar arasında bilgi transferi yapabilme.
  • Tüm veri girişlerini tekrar form tasarımı ile tasarlama
  • Geniş bir alan içinde kataloglama yapma: Yazar, başlık, yayıncı,
    Isbn numarası, yayım tarihi, kitap türü, sayfa sayısı, editör, başlık, çevirmen, kaçıncı baskı, kategori, alt kategori, satın alma tarihi, fiyatı, durumu (ödünç verildi, satılık gibi), kişsel değerleme, konum, anahtar kelime ile arama, ödüller, yorum, açıklamalar, özet, inceleme ve daha fazlası.
Program Download Demo